Akce na tento měsíc

ČERVEN 2022

1.6.  –  středa   –   SPORTOVNÍ DEN V ZŠ K MDD – 1.+ 2. + 3.tř.  – Sportovní oděv a obuv !!!

3.6.  –  pátek    –   PONÍCI V MŠ – ,,Rytíři a princezny“

7.6.  –  úterý     –   VÝJEZD NA KARLŠTEJN – ,,Včelí hrátky“ – 2. + 3.tř. – ODJEZD V 7.15 hod.

Návrat – vyzvedávání do 13.00 hod. Svačina a pití zajištěno, nevolnost v autobuse hlaste předem,

případně podejte Kinedryl. Předejte souhlas zákonného zástupce s podáním na zpáteční cestu + tabletu.                      Do batohu pláštěnku nebo nepromokavou bundu.

8.6.  –  středa  –   DIVADLO KOLOBĚŽKA V MŠ  – ,,Námořnická pohádka“

9.6.  –  čtvrtek  –  PROGRAM ENVIROMENTÁLNÍ VÝCHOVY – ,,Naše krajina“ – 3.tř.

16.6.  –  čtvrtek  –  ZÁŽITKOVÝ DEN S PEJSKEM EDOU – (kouzelník, balónky).

20.6.  –  24.6.    –   VÝJEZD DO ŠKOLY V PŘÍRODĚ – Staré Splavy  –  3.tř.

27.6.  –  pondělí –  PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ A HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ INKY RYBÁŘOVÉ.